Lasergraphics

Lasergraphics, 1981 yılından bu yana, film kayıt sistemleri teknolojilerinde hep ön sıralarda yer almıştır. Yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve slayt film kayıt sistemlerimiz, müşterilerimizin yüksek taleplerini bile aşmıştır. 25.000'i aşkın film kayıt sistemi satmış olmamızın sebebi, yenilikçi mühendisliğimiz, yüksek kalitemiz ve üstün nitelikteki servis hizmetimizdir.

1999 yılında üretmeye başladığımız, ödüllü, Producer serisi, yüksek hızlı ve yüksek çözünürlüklü 35mm hareketli film kayıt sistemleriyle, uzmanlığımızı digital intermediate pazarına yoğunlaştırdık. Dünyanın en yüksek film kayıt hızı, kullanımı rahat arayüzü ve entegre renk yönetim sistemiyle Producer, DI'a hızlı, kolay, kusursuz ve ekonomik bir çözüm getirmektedir.

2005 Yılında DI'ı daha basit hale getirmek üzere, yenilikçi modüler tasarımı, precision pin- tescilli film aktarımı, geleneksel LED ışık kaynağı ve entegre çizik giderme sistemiyle Director hareketli film tarama sistemini piyasaya sunduk. Director ve Producer, bütün bir iş akışı için anahtar ürünler olup, kalite, performans ve güvenilirliğin garantisidirler.

Türkiye'deki referanslarımız için tıklayınız.

The Producers
Motion Picture Recording System

The Producer Plus
The Producer 2
The Producer 3
The Producer 4

The Director
Motion Picture Film Scanning System

The Director