Kiralama

KABLOSUZ KAMERA SİSTEMLERİ

Vislink marka kablosuz kamera sistemleri ile kameramanınız kablo ile sınırlanmadan hareket edebilirken, yüksek kalitedeki görüntü ve ses, ultra düşük gecikmelerle (20 ms) alış noktasına aktarılır.

Sistemlerimiz 250 mW çıkış gücüyle, sistemin kullanıldığı saha şartlarına da bağlı olarak 500 metreye kadar iletim yapabilmektedir. Booster, filtreler ve yüksek kazançlı antenlerle bu mesafeler kilometrelere çıkartırılabilmektedir.

Kameranın renk ve diyafram ayarlarının uzaktan yapılmasına imkan veren sistem sayesinde kameramanınız yalnızca güzel resim vermeye odaklanabilir.

Günlük ya da uzun süreli kiralamalarınız için lütfen bizimle temasa geçiniz:

Fatih Genç – 0 555 825 99 20

Kamil Gürsoy – 0 555 825 99 25

MOBİL CANLI YAYIN SİSTEMLERİ

TVU marka encoder/decoder sistemleri ile GSM ağının olduğu tüm ortamlarda kaliteli ve düşük gecikmeli embedded video aktarımı yapabilirsiniz. Başta haber içerikleri olmak üzere pek çok canlı yayın ihtiyacına cevap verebilecek TVU sistemlerini data hatlarıyla birlikte, günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak kiralayabilirsiniz.

Kiralama talepleriniz ve detaylı bilgi için lütfen bizimle temasa geçiniz:

Kamil Gürsoy – 0 555 825 99 25

Ali Çeribaş – 0 555 960 84 90

 

CANLI YAYIN PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

Alen Elektronik gibi Saran Holding çatısı altında bulunan kardeş şirketimiz HD Protek, başta spor karşılaşmaları olmak üzere tüm canlı yayın prodüksiyon ihtiyaçlarına cevap verebilecek ekip, ekipman ve tecrübeye sahiptir. Hizmet ve referanslarımız hakkında daha detaylı bilgi için lütfen www.hdprotek.com.tr ‘yi ziyaret ediniz.