Camseat'i bu kadar özel yapan nedir?

Camseat kamera destek ürünleri, neredeyse her durumda kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır; stadyumda sabitleyerek, bir iskele ya da kuleye monte ederek, canlı yayın aracı ya da stüdyolarda, ya da herhangi bir yerde taşınabilir sistemlerle. Camseat, kameramanların, stad işletmecilerinin ve yayıncıların saygısını kazanmış ürünler sunan bir markadır.

Sabitlenmiş Camseat 180-F öyle dizayn edilmiştir ki, yalnızca 5 seyirci koltuğu kadar yer kaplamaktadır ve alçak oturma şekliyle, yan ve arkasındaki seyircilere rahat bir görüş imkanı sunmaktadır. Geleneksel tripodlu çekimlerse, 42'ye varan sayıda seyirciyi olumsuz etkileyebilmektedir. Camseat 180-P ise aynı rahatlığı taşınabilir bir sistemde sizlere sunuyor. Esnek Camseat 180-S ise düz plakalı olup, kule, hareketli üniteler gibi çok sayıda uygulamada kullanılabilmektedir.

Camseat 180-BS balkon sistemi, koltuk kaybı yaratmadığından ve görüşü engellemediğinden, stadyumlar için en iyi çözümü sunmaktadır.

Taşınabilir Camseat 360, yüksekliği ayarlanabilen ve içeri çekilebilen 6 taşıma ayağı sayesinde hareket kolaylığı sağlamaktadır. Aluminyumdan yapılmış, katlanabilir koltuklu Camseat 360'ın, orta büyüklükte bir arabanın bagajına rahatça sığabiliyor olması, onu kamera operatörleri için mükemmel kılmaktadır.

Her türlü dış çekimde, daha iyi bir perspektif sağlayacak, devrimci nitelikte bir kameraman koltuğu.

Camseat hakkında daha detaylı bilgi alabilmek icin ve görselleri inceleyebilmek için CAMSEAT web sitesini ziyaret edebilirsiniz.