Advent Communications

Londra merkezli ve Singapur ile Boston'da ofisleri olan ISO9001 belgeli Advent, 2000 yılından bu yana Vislink Grubunun stratejik kollarından biri olarak faaliyet göstermektedir. Amacımız noktadan noktaya iletişim çözümleri alanına getirdiğimiz yenilikleri ve uzmanlığımızı size ister coğrafi, ister ekonomik her türlü zorlu koşulda sunmaktır.

Flyaway Sistemleri

Advent dünyanın ilk 'flyaway' uydu antenini 1989'da tanıtarak televizyon haberciliği alanında bir devrim başlattı. Yayın kalitesinde görüntü aktarabildiği gibi ticari uçuşlarda taşınabilecek kadar hafif olan anten haber ekiplerine dünyanın herhangi bir yerindeki gelişmelere hızlı ulaşma ve yayın özgürlüğünü verdi.

Flyaway Çözümleri

Advent FlyDrive 120
Advent FlyDrive 150
DST 100 & 140
Mantis 100
Mantis 120
Mantis 190
Mantis 240

SNG Sistemler

İzleyicilerin dünyaya bakışı açık hava yayınlarıyla değişirken araç temelli sistemlerimiz de açık hava yayınlarını değiştirdi. Alanlarında lider ekipmanlarımızın güvenilirliği sayesinde yayın ekipleri de sınırlarını zorlayacak güveni kendilerinde hissediyor ve izleyicileri daha uzun süre ekran başında tutabiliyorlar. Tercihiniz ister tavana monte raylı uydu antenin rahatlığı, ister entegre sistemlerin gücü olsun Advent'in teknolojileri, yayınlarınızda fark yaratacaktır.

Araç Çözümleri

Advent FlyDrive
Drive-away
Integrated systems
Newswift Motorised Antenna Systems

Alt Sistemler

Mühendislerimiz alt sistemleri hazırlarken güvenebilecekleri tek malzeme ve yazılımı kullandılar: kendi malzemelerini ve kendi yazılımlarını. Alt sistemleri elinizdeki sistemlerle entegre ederken de aynı özeni gösteriyoruz. Size sadece deneyim ve uzmanlığımızı değil, aynı zamanda en iyiyi yapmaya olan kararlılığımızı da sunuyoruz.

Alt Sistem Yelpazesi

Converters
Encoders & Receivers
EXOS
Fixed Earth station products
Satellite Finders & Antenna Controllers

Sabit Yer İstasyonları

Sabit yer istasyonları günümüzün iletişim altyapılarının ayrılmaz bir parçası. Kurulumun bütçenize uygun bir şekilde, zamanında yapılması da çok önemli. Advent'in bu alanda kanıtlanmış başarısının temelinde yatan sadece lider proje yönetimi becerilerimiz değil. Vislink Group'un kaynaklarına kesintisiz erişimimiz ve teknoloji, deneyim ve insan kaynakları birikimimizle en zor projeleri hayata geçirecek deneyime sahibiz.

Savunma Sanayi Çözümleri

Yüzyıllar boyunca savaşların kaderini belirleyen daha iyi silahlar değil daha etkin iletişimdi. Ancak Advent'in yer-uydu bağlantı teknolojisi bugün sadece modern savaş alanında başarıyı sağlamanın yolu değil. Ürünlerimiz aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki askerlerin geride bıraktıkları ile bağlantılarını sürdürebilmeleri için de yaygın olarak kullanılıyor. Ticari ürünlerimizin kendini kanıtlamış parçalarını kullanarak dayanıklı flyaway cihazlardan, çok amaçlı araca monte sistemlere kadar isteğe uyarlanabilir, entegre veya ortak tasarımlı çözümler sunuyoruz. Büyük iletişim sistemlerine kesintisiz entegre olabilen elektronik alt sistemlerimizle komuta sisteminin her kademesinde etkin karar almaya yardımcı oluyoruz.

Türkiye'deki Referanslarımız

Türkiye'de yapmış olduğumuz kurulumların listesi için lütfen tıklayınız.